Середа, 2019.06.26, 05.22.11
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 4. Зїзд (2011) | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
САЙТ РОДУ КОФЛЯ

IV Зїзд Роду Кофлів - Вафка (21.07.2011)


Витоптали ми вже рідну стежку слідами наших батьків, дідів, прадідів, а прямує вона до ... Вафки. Прикладом попереднix рокiв, їдемо до Горлиць. День розпочинаємо участю у Божій Літургіі під проводом отця Григорія Назара, нашого дорогого духовного провідника. Почався день, чудовий, як завжди, у нашиx гораx.
I вже Вафка!
Перед нами неповторна краса гiрського краєвиду. На всякий випадок, розкладаємо нашу хату- шатро, звичайно, при такій роботі гамір, сміх, жарти. І про це йдеться, щоб весело проходив час у родинній атмосфері, а тоді приємніше і менш болісно згадувати минуле. Зібралась родина, добре, що не зважаючи на далекі відстані з’їхалось нас досить, щоб бути разом, дорожити свої традиції, родинний зв’язок, якого навчили нас наші батьки. Mи вчимося бути разом, ми xочемо цього! Дивимося на шпixлiр, одинокого свiдка минулого. Він ніби то дивиться на нас, ми чуємо голоси наших предкiв і в такому удуховнененому настрої єднаємось з ними. Почав падати дощ (погода в горах часто міняється), зірвався сильний вітер і хоче нас понести разом з шатром... може до неба? Чи це якийсь знак???

Щоб вшанувати (ми повиннi це робити) наших предкiв, xотiли навести порядок на могилах, але з цвинтаря не лишився слід. Адміністративні справи, як ми довідувались, буде нелегко полагодити і завершити. Можливо, що цього наміру не вдасться доконати, але є дещо багато більше до зроблення.

На жаль, час скоро минає і надійшов момент, коли хочеться зробитикоротку підсумку родинної зустрічі: в першу чергу, метою усіх зустрічей є зберегти пам’ять і віддати належну пошану нашим предкам, а при нагоді скріпити родинні зв’язки, відновити традиції, поглибити почуття, віддати належну пошану батькам.

Люба

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2019